Tsumari 13

27. dubna 2014 v 14:57 | natalin |  Tsumari
Je tu další dílek :D Snad se bude líbit :D
Zrovna procházela bránou z Konohy když si toho všimla.Tam vzadu.Byli to jen siluety lidí.Nebylo jich moc,ale byli ozbrojení.Mohli to být ti co tu zabíjí?Sakura si tím nebyla jistá,ale vydala se tam.Věděla že toho bude později litovat,ale musela se alespoň ujistit.Možná je měla na dosah.Možná měla na dosah svou jízdenku ke svobodě.
Ale jak říkala.Možná.Jakmile se přiblížila a zahlédla pláště s červenými mraky všechny její myšenky na svobodu opadly.Akaskuki.To byli rozhodně ti poslední které chtěla potkat.Sice se s Orochimarem nijak nepakovaly,ale stejně.Jestli by ji zahlédly,tak nejenom že by ji možná na místě zabili,ale taky by měla po plánu s názvem Itachi.
Věděla že je s nimi a nejen to.Její poslední informace ukazovali,že se pomalu ale jistě dostává k jejich veliteli.To jí vrtalo hlavou.Snaží se ho snad nahradit?Toho slavného Peina,který už dlouhá léta velí teto organizaci.
"Sakuro."zaslechla za sebou šeptat Seitsua.Jistě!Málem na své týmové kolegy zapoměla.
"Jo?"vrátila mu to schovaná spolu s nimi za křovím aby je náhodou nezáhlédli.
"Mylím že bychom odtud měli vypadnout."šeptl znovu směrem k ní a růžovláska přikývla.To by opravdu měli.
"Co tu vlastně dělají?"ptal se Juuga.To by taky chtěla vědět.
"Nevím."zamumlala zpátky němu a pomalu se začala oddalovat.Tohle jí bude vrtat hlavou ještě dlouho.Co tu dělali?Itachi s nimi nebyl tím si byla jistá.Měla něco podniknout,ale nechtěla ohrožovat svůj tým.
Poté co je obeznámila se situací,vydali se na místo setání.

Možná neměla černovláska podceňovat.Vážně myslela,že příjde.Když s ním mluvila,vůbec nepochybovala o tom,že by jí zradil.Ale když teť stála spolu se svým týmem nad vesnicí a Sasuke nikde,myslela si že se rozbrečí.Slíbil jí to!
Posadila se pod strom a složila hlavu do dlaní.Jistě!Ještě by neměla nic vzdávat.Ale bylo toho na ní moc.Je přece taky člověk!Má právo na city stejně jako ostatní.
Najednou to ucítila.Byla to určitě jeho chakra,ale Naruto s ním nepřišel.Prudce vyskočila a začala se rozhlížet.Když vyšel z lesa,měla chuť se k němu rozběhnou a objat.Takový pocit už dlouho nezažila.
"Tys příšel!"vykřikla a objala ho.Černovlásek se jejímu činu zasmál a pevně jí stisknul.Také mu chyběla,i když to bylo pár hodin co se viděli naposled.
"Pochybovala si snad?"nadzvedl jedno obočí a Sakura se usmála.
"Skoro tu dostala záchvat."ozval se Seitsu,který se opíral o svůj meč.
"Ach."vzdychl Sasuke a trošku se oddtáhl.
"Omlouvám se,že jsem přišel tak pozdě,ale měl jsem problém Tsunade přesvědčit,aby mě pustila."pousmál se a sebral batoh,který upustil,aby mohl růžovlásku obějmout.
"Asi bychom se měli vydat na cestu."zavelela a teť již s kompletním týmem se vydali na pronásledování Itachiho.

Nikdy nepřemýšlela o tom,že by se zamilovala dvakrát do stejné osoby.Obzvláště ne do kluka,po kterém bláznila jako malá.Měla ho ráda i když jí vždy odkopnul,ale pak když se změnila,svou lásku k němu potlačila.Svůj názor na něj však znovu změnila.Ona se změnila předtím,on je jiný teť.Tak milého ho neznala a to že se do něj znovu zamilovala,to že si do jejího srdce znovu našel cestu,jí znepokojovalo.Věděla že to pro jejich misi není dobré,ale nadruhou stranu se jí ten pocit líbil a nemohla si pomoct.
"Potřebujeme nějaké zásoby."vytrhl jí z přemýšlení Juuga.
"Jo."příkývla Sakura.
"Najdeme nějaký potok a tam nabereme vodu."rozhodla.

"Hele Seitsu nechtěl bys nachytat nějaké ryby?"zakřičel někdo,když naplnili láhve a posadili se pod stromy.
"To že vypadám jako ryba ještě neznamená že to umím."ohradil se Seitsu na černovláska.
"Tak promiň."Zvedl Sasuke ruce v obraném gestu.Sakura se pousmála.Takováhle atmosféra týmu chyběla.Taková ta komická.
"Kam se vydáme?"optal se Juga.
"Orochimaru mi řekl kde mají Akaskuki sídlo."Sakura se odmlčela.Věděla že by to byla sebevražda nakráčet do sídla největších zabijáků a proto měla náhradní plán.
"Itachi tam určitě bude,ale my tam nemůžeme.Proto ho nálákáme k sobě."Ani se nemusela podívat a bylo jí jasné,že na ni Juuga kouká jako na blázna a ano.Bylo to téměř nemožné,věděla,že Itachi není tak naivní,aby jim vběhl přímo do pasti.Proto měla ten triumf co ukrdla potají Orochimarovi z kanceláře.A ano.Taky měla Sasukeho.

Tak co? :D Asi bych se měla omluvit :D nepřidal jsem povídku ani nepomatuju,ale pokusím se to napravit a být trošku víc akční,ale nic moc nečekejte.Prosím komentíky a hvězdičky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 27. dubna 2014 v 15:59 | Reagovat

vitaj späť :D priznám sa, musela som si prečítať celú poviedku odznova, pretože som si už nepamätala presne, čo sa stalo :D a pobavilo ma, že aká bola Sakura, keď Sasuke meškal :D že skoro dostala záchvat :D

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 27. dubna 2014 v 20:32 | Reagovat

super dielik ..som zvedavá na ten druhý náhradní plánik a  som veľmi rada,že si po nejakej dobe opäť pridala poviedku.

3 Kimi Shizuka Kimi Shizuka | E-mail | Web | 29. března 2015 v 10:38 | Reagovat

Skvělí těším se na další díl.

4 Tess Tess | 25. června 2015 v 21:26 | Reagovat

Ty jo sice si to čtu trochu dyl ale je to dobry. Škoda ze neni dílů víc. Je to dobra povídka mela by si pokračovat.  ;) i po roce vo si vydala dil si to pořád někdo čte to je slušný xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama