Snowman

12. ledna 2014 v 15:50 | natalin |  Jednorázovky
Mám tu pro vás slíbenou jednorázovku :D Snad se bude líbit :D
Jak moc už si přála být doma.U horkého krbu,s teplým mlékem a rodinou.To ale nemohla.Sněhulák nepočká a ona si slíbila,že ho dnes dostaví.Byla už celá promočená,protože sníh byl mokrý a blátivý.Zima jí prolézala do mokru kostí,ale ona se nehodlala vzdát.Otřela si čelo,na kterém se jí objevili kapičky vody.Ano.Už brzy bude hotová.Stačí jen přidělat uhlí a místo nosu mrkev.Koště do ruky a bude perfektní.

To by však nebyla ona,kdyby se jí do cesty něco nepřipletlo.Nevšimla si ledovky okolo jejího sněhuláka a spadla přímo na něj.Rozpadl se.Vztek ní cloumal.Musí ho stavět znova!Vážně?Několik promrzlých minut v čudu!Z tohohle bude nemocná.Co jíného ale dělat,než ho postavit znova.

"Chceš pomoct?"ozval se najednou za růžovláskou hlas.Ohlédla se.Ano,byl to on Sasuke Uchiha.Její dlouholetý kamarád.Pro její srdíčko však něco víc.Dlouholetá,ale naprosto promarněná láska.Ano.Byl o několit let starší a pro ní bylo nemožné ho získat.Tedy jinak než pouze jako přítele.
"Ahoj Sasuke."s usměvem ho pozdravila.Vysoký mladík se k ní přiblížil a cvrnknul do nosu.Ach.Jak jí tohle štvalo.Bylo to tak ponižující.A taky to jediné co jí na něm vadilo.Vždy jí to připomělo,že je pro něj jen malá holka.Začalo sněžit.Vločky se snášeli k zemi,kde se rozpouštěli.Ano.Tato zima byla hodně teplá.Neměla takovou ráda,ale co jiného mohla dělat než možná tiše trpět.
"Jak vidím tak se ti moc nedaří."černovláskův okouzlující usměv jí jako vždy oslnil.
"To ten sníh."oplatila mu a se založenýma rukama se otočila ke sněhulákovi.Tedy...k tomu co mělo být.
"Tak se do toho dáme."vzdychl černovlásek.Dobře.V tuto chvíli se její plány o horkém krbu změnili na mrazivé počasí,ale s ním a to bylo to nejlepší.Kdyby se neobjevil,jistě by to už vzdala.
"Tak deš?"černovláskova sněhová koule byla už poměrně velká a Sakura se zastyděla,že tu jen tak stála a dívala se na něj.Proto se vydala za ním.Věděla že pro ni bude tato chvíle nezapomenutelná.Byla tu s ním a konečně šťastná.Možná to nebude trvat dlouho,ale ona si to do poaměti uloží a bude s radostí vzpomínat.
"Co ty na to?"optala se růžovlasá dívenka.Sněhulák byl téměř hotový.Už chybělo jen pár konečnách uprav a mohl se vystavit jejímu fotoaparátu.Jen doufala že se tentokrát nechá vyfotit i Sasuke.S ním ještě žádnou fotku neměla.
"Až na to že jsem ho skoro celý dělal já..."odmlčel se.
"Je super."dořekl pak a Sakura se usmála.Opravdu se jim povedl.Sice byly na polovině zahrady cestičky,ale ten sněhulák to všechno doupravil.
"Nechceš zajít na čaj?"optala se růžovláska a s usměvem se na Sasukeho podívala.Chvilku se zamyslel,ale pak přikývnul.
"Dobře,ale pak budu muset jít."společně se vydali k teť prázdnému domu.Ano.Bydlela sama.Rodiče jí pořídili malý domek aby to měla do školy blíž.
"Tady to je."krb u kterého seděly zahříval celou místnost.Byl to vážně příjemný pocit a to obzvlášť když tam mohla být se Sasukem.Ach.Už nevěděla jak svoji lásku k němu tajit,ale bála se.Ano.Bála se že kdyby mu to řekla,tak by zničila jejich přátelství.Ale co kdyby se však už do nikoho jiného nezamilovala?Tím si byla téměř jistá.Možná právě teť je ta chvíle která to rozhodne.Možná je jediná a ona jí nehodlala promarnit.Odložila čaj a podívala se na černovláska.
"Sasuke."oslovila ho.
"Ano?"otočil se na ni s usměvem.Ach jak ho milovala.Ten usměv,snad teť nezmizí.
"Miluju tě."přikryla si usta.Opravdu to řekla!Nemohla tomu uvěřit.Měla to říct šetrněji,ale ona to na něj vybalila jako by byla samozdřejmost že i on k ní chová to samé.Tváře jí zrudly.Nevěděl jak se Sasuke tváří jen doufala že né moc špatně.Vážně se za sebe styděla.I když...možná ani nebylo proč.
"Já tebe taky."lítost vystřídal šok.Co to řekl?
"Miluju tě.Už dlouho,ale však to znáš."prohrábl si čené vlasy,ale hned na to jí objal.
"Já myslela že..."nedořekla to protože usta jí zaměstnal on.Líbal jí jemně,na nic nepospíchal a ona si to užívala.
"Ach."zavdychala a poddala se mu.Snad jim to vydrží dlouho,ale...byla šťastná že mu to konečně řekla.Jak by to dopadlo kdyby ne?Kdo ví.

Konečně začalo sněžit.Vločky zaplňovali cestičky,které tam předtím udělali.Tohle byla pravá zima.Taková,která vás dokonce dokáže i zahřát.Divné co?Ale proč ne?

Tak co? :D No,ale prosím hvězdičky a komentáře :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan/diablo Aki-chan/diablo | Web | 12. ledna 2014 v 20:25 | Reagovat

veľmi pekná poviedka,len škoda,že je krátka.

2 Ainokio Ainokio | 21. ledna 2014 v 16:34 | Reagovat

Ahoj.. napadlo tě někdy "příjmout" někoho a psal/a
by povídky, někdy by jste psali by jste spolu
napsali povídku, jednorázovky mě to příjde jako dobrý nápad^^... brala jsem příklad
od Áji:) ajaakta.blog.cz

3 Ainokio Ainokio | 21. ledna 2014 v 16:35 | Reagovat

a napsali by jste spolu nějakou povídku* Trošku jsem to zamotala :D

4 sasusakurosedimitriskolanoci sasusakurosedimitriskolanoci | Web | 24. ledna 2014 v 13:22 | Reagovat

Jistě že mě to napadlo :D jen s kým že? Ale jinak bych ráda napsala nějakou společnou :D

5 Ainokio Ainokio | Web | 26. ledna 2014 v 17:49 | Reagovat

Kdybys něco napsala.. tak jsem určitě první kdo to okomentuje^^ Miluju tvoje povídky♥

6 sasusakurosedimitriskolanoci sasusakurosedimitriskolanoci | Web | 27. ledna 2014 v 19:17 | Reagovat

Moc ti děkuju :D

7 Janča-san Janča-san | Web | 2. února 2014 v 18:59 | Reagovat

Ja som až teraz zistila, že tu môj komentár k tejto poviedke nemáš, čo je dosť zvláštne, lebo viem, že som ho písala -_- ale tak nevadí- ešte raz..bola úžasná, skvele naladila na Vianoce, aj keď nebol sneh :D a tá scénka pri krbe bola krásna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama