Tsumari 6

22. září 2013 v 18:45 | natalin |  Tsumari
Je tu další dílek :D Snad se bude líbit :D
sasusaku
Ach...jak se jí po tomto místě stýskalo.Její pokoj zel čistotou.Ne tok jak ho nechala když odcházela.Byl dokonale uklizený.Růžově povlečené pořiny byli vzorně srovnané a zbírka plyšáků srovnaná v řadě.Papíry,co měla poházené pocelém stole byli v kupičkách.Jediné,co jí zarazilo byla ta fotka.Fotka jejího bývalého týmu.Nebyla poničená.Obličeje se daly rozpoznat a...ona se rozplakala.Sakra!Myslela si,že je silnější!Srdéčko jí však zabolelo a ona tu hráz už nemohla udržet.
"Zase brečíš?"ozval se černovláskův hlas.Vzhlédla.Stál přímo před ní.Jeho černé oči jí probodávaly pohledem a vysmívali se jí.Ne.To si nemohla dovolit.Rychle si otřela slzy a s bojovným výrazem se na něj podívala.
"Ne."odsekla a o dva kroky se vzdálila.
"Co chceš!"zeptala se již podruhé,ale tentokrát otázka patřila jen Sasukemu.
"Ten svitek."řekl prostě a pak dodal.
"Ale když už jsi tu i ty...myslím,že by nás odměnili,kdybychom tě přivedli."Ušklíbnul se a Sakura se zhrozila.Nemůže to dovolit!
"Dobře,ale...je tu problém."ušklíbla se.
"Já nikam nejdu."po těchto slovech spojila ruce a zrušila jutsu.Tohle černovlásek určitě nečekal.Když se ocitli zpátky na louce před chrámem,zaůtočila.Jistě.Nechtěla ani jednomu ze svých přátel ublížit,ale...byla zoufalá.Z brašny na noze vytáhla kunai a sekla.Černovláskovi se na obličeji objevil šrám.On se ale jen ušklíbl.
"Tohle mě nezastaví Sakuro."setřel si krev,která mu z malé ranky vytekla a také si z pouzdra vytáhl kunai.
"Já neskončila."oplatila mu ušklebek a znovu zautočila.Jejich kunaie se střetli a od kovů vylétli malé jiskřičky.
"Nechte toho!"vykřikl někdo a oba se jeho směrem podívali.Naruto ve své orandžové kombinéze mával rukama a se zouflým výrazem běžel k dvojici.
"Chováte se jako děti!"řekl,když k nim doběhl a chytl růžovlásku za ruku.
"Notak Sakuro!"pak...ji objal.Tohle opravdu nečekala.On...má jí ještě rád!Dokonce i po tom,co odešla z vesnice!Její oči se znovu zalili slzami.
"Naruto."vzlykla a objetí mu oplatila.
"Co to děláš sakra!"černovláskova zloba se rozlehla celým lesem.Copak se nikdy nezmění?Ani si nedokáže představit,jak je svou zlobou růžovlásce podobný.On,ale narozdíl od ní nechápal co je to odpuštění.Zloba mu svírala srdce a on pohled na objímající se přátelé nesnesl.Prudce s růžovláskou škubl a odtrhl je od sebe.
"Copak nevíš co udělala?"obořil se na Naruta,který se vztekem přešlapoval na místě.Ach...jak ho tato černovláskova vlastost štvala.
"Vím,ale už jsem jí odpustil."vyštěkl drze a založil si ruce.
"Zradila nás!"vykřikl znovu Sasuke.Takového ho Sakura neznala.Ve zpomínkách se pokusila najít nějakou podobnou chvíli,ale...nic.
"Ne...ona by to nikdy neudělala."Naruto se na růžovlásku podíval s nadějí v očích.Nevěděla co říct.Ona...ona je nechtěla zradit!Ona musela odejít!Ve vesnici jí nebrali takovou jaká je a ona...nedokázala se s tím srovnat.Zakývala tedy hlavou v nesouhlas.
"Vidíš Sasuke?"ukázal na Sakuru a zašklebil se.
"Je to pořád naše kamarádka."Sasukeho výraz byl...nepopsatelný.Ach...podle něj byl Naruto naivní.Kdyby tu blonďáček nebyl...zabil by ji,ale přesto...něco uvnitř něj k ní pořád cítilo něco hezkého.
"Dobře.Dělej si co chceš,ale doufám,že je ti jasné,že jestli se Tsunade dozví,že jsme jí měli téměř na dlani a nepřivedli..."nestihl doříct,protože se mu Naruto vmísil do hovoru.
"Ona půjde dobrovolně.Že Sakuro."znovu se na ní podíval tím pohledem,ale i přesto,že jí ho bylo líto...nedokázala lhát.
"Naruto já...nemůžu."sklopila hlavu.Ach...nevěděla,že až je potká...bude to tak těžké.Myslela si,že jí nenávidí.Oba.Myslela si,že je už nezajíma,ale...zpletla se.Dělali si o ní starosti a to nejen Naruto,ale i černovlásek.
"Proč?"blonďáčkovo nadšení kleslo.
"Orochimaru by..."nestihla doříct a ozval se Sasuke.
"Zabil by ji,tedy...kdyby šla dobrovolně.Považoval by to za zradu a navíc..."ušklíbnul se a přistoupil blíž k vyjevené růžovlásce.
"Jsi jeho loutka že?Manipuluje s tebou a ty se necháš."řekl to jako samozdřejmost.Přitom...Sakura tomu nevěřila.Chtěl jí přeci pomoct ne?Nebo byla celou dobu tak naivní?¨
"Nejsem ničí loutka!"vykřikla.Byla naštvaná,ale ne na černovláska...na sebe.Začala pochybovat o jejím novém mistrovi.
"Jsi a víš to.Musíš si to přiznat Sakuro."pohedem švihl po Narutovi.Ubohý blonďáček.Neměl ani tušení k čemu se rozhovor dostává.
"Odcházím."oznámila růžovláska a otočila se směrem k lesu.Chtěla se tomuto tématu raději vyhnout,nelíbilo se jí jak s ní černovlásek mluvil,ale nadruhou stranu jí bylo líto Naruta.Už znovu je opouští.Ale něco si přeci jen z tohoto rozhovoru odnesla.Pravdu.Musí zabít Orochimara.Nechtěla být jeho loutka.Sasukeho proslov byl dost...přesvědčivý a ona se rozhodla.Jen si nebyla jistá jak.

Tak co? :D Dalo mi to docela zabrat :D Chtěla bych vás poprosit o hvězdičky a komentáře.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 22. září 2013 v 19:54 | Reagovat

skvelí dielik ako vždy ..rýchlo pokračko.

2 Adik Adik | Web | 17. března 2014 v 14:28 | Reagovat

hustí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama