Tsumari 2

9. srpna 2013 v 13:38 | natalin |  Tsumari
Je tu další dílek :D Snad se bude líbit :D
sasusaku
Již stála před tím obávaným ukrytem hadího mistra.Bála se však vejít dovnitř.Bála se,že se to bude odebírat jiným směrem,než čekala.Slyšela,že své oběti využívá k nějakým zvrhlým pokusům.Co když je jedním z nich.
Tehdy by si to rozyslela a utekla,kdyby někdo neotevřel kamenné dveře a nevtáhl jí do temné chodby.
Byla tma.Nic nevyděla a to jí děsilo,avšak po pár minutách se rozsvítili louče.Osvětlovali cestu,kterou se měla vydat a to taky udělala.Pomalými kroky se vydala hlouběji do ukrytu.Jednou rukou se přidržovala stěny.Následovala ty světla dokud nedošla až na uplný konec,kde se nacházely dveře.Doslova se před ní otevřely.Bylo to jako....z hororového filmu.Děsivé,ale přesto velice napínavé a ona neodolala a vkročila dovnitř.
"Vítám tě."zasyčel napůl lidský a napůl hadí hlas a ona vzhlédla.Panenky se jí zužili,když ho spatřila.Seděl na velikém trůnu.Okolo nohou i rukou se mu obmotávali hadi.Dosti slizcí hadi.Vždycky s ejich bála,avšak nyní to nemohla dátr nijak na jevo.
"Čekal jsem tě o něco dřív,ale co."nedal na sobě znát žádné emoce.Jen si hadím jazykem přejel po křídově bílích rtech.
"Omlouvám se mistře."mírně se uklonila.Sice jí to přišlo...ponižující pro její osobu,ale chtěla udělat dobrý první dojem.
"Kabuto!"rozehřměl se jeho hlas po místnosti,až Sakuře zasvonilo v učích.Do místnosti se přiřítil muž.Jeho skoro bílé vlasy byli svázané do krátkého culíku a jeho oči lemovaly kulaté brýle.odněkud ho poznávala,avšak její mysl byla zrovna tsk zmstená,že si nedokázala vzpomenout.
"Ano,pane."poklekl na jedno koleno a sklonil hlavu.Hadí muž se uchechtnul nad jeho počínání.Jistě.Kabuto byl jeho nejvěrnější poskok,vykonával za něj tu nejšpinavější práci.Tedy....chytal oběti pro jeho pokusy.Také to byl dosti zkušený medik.Ano.Vyznával se hlavně v zakázaných lékařských jutsu.
"Doveď dívku do jejího pokoje a postarej se o její pohodlí."přikázal.Jeho hlas byl mnohem drsnější,než když mluvil se Sakurou a to dívku ještě více zmátlo.
"Pojď."napověděl jí Kabuto,aby ho následovala a ona tak učinila.
Chodby v ukrytu byli velice prostorné.Bylo jich...nespočet.Člověk by se v nich jistě hned stratil,ale bílovlásek je uěl na spaměť.
"Tady to je."se zavrzání otevřel dřevěné dveře,které vedly do místnosti s jednou-průměrně velkou postelí,vysokou skříní a poličkou.Růžovláska si také všimla dveří na pravé straně stěny.nejspíš vedoucí do koupelny.
"Díky."usmála se na Kabuta.Bylo jí ho trochu líto.Přeci jen.I ona měla nějaké ty dívčí city a přišlo jí,že Orochimaru se ke svému medikovi chová....děsivě.
"Není zač."oplatil jí usměv a odešel neznámo kam.
Jakmile se za Sakurou zavřely dveře,svalila se na postel.Byla unavená,avšak svědilo jí celé tělo.No co?Byla na cestě mnoho dní a možnost umití měla jen jednou.Otevřela tedy dveře vedoucí do toho skvělého vynálezu nazývající se koupelna.Byla mile překvapena,protože mycí místnost byla oproti ostatním velice pěkně zařízena.Celá byla slazena do černo-bílé.Mramorová vana a umyvadlo se leskla pod návalem čistoty a v kachličkách se odrážel její obraz.Byla si jistá,že je to tu nové.Jakoby udělané přímo pro ni,pro její dlouhodobý pobyt.
Konečně ze sebe schodila ty špinavé věci.Červené šaty byly pokryty hlínou a částmy i roztrhané.Měla by si je vyprat a zašít,ale to teť nijak neřešila.Zaplula do sprchy,zatáhla plastový závěs a pustila na sebe krásně teploučkou vodu.
Kapky jí klouzaly po těle a ona si to dokonale užívala.Jak jí toto chybělo.

Zabalila se do měkkého županu,který měla připravený na závěsu.Krásně voněl.Po mentolu.Tu vůni milovala a to obzvláště proto,že si ji spojovala především se Sasukem.
Když vylezla z koupelny na posteli jí čekalo (ne)milé překvapení.Vzkaz.Vzkaz od jejího nového mistra.
Zítra v půl sedmé ráno na cvičišti.Chci si tě vyskoušet.
Stálo na něm.Dívka se zhrozila.Přesně totohle okamžiku se bála ze všech nejvíc.Její zkoušky.Věděla,že její bojovné dovednosti nejsou zrovna...nejlepší.To kontrola chakry.To byla její specialita.Uměla to ze všech nejlíp ve vesnici a proto se na ni zaměřila,avšak boj....možná tak na blízko to ano.....předtím,než odešla ji Tsunade trochu učila,ale...nestihla to dokončit.Musela odejít.
Do postele se ukládala se strachem,že zítra pohoří a Orochimaru jí pohrdne.Avšak po hodinovém přemýšlení jí přemohl spánek a zatáhl do dlouhé,bezesné noci...

Ták co?Jak se vám líbí? :D Docela mě tahle povídka baví,ale otázkou je: Co vás?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 9. srpna 2013 v 14:11 | Reagovat

Skvela poviedka

2 Kajka-chan Kajka-chan | Web | 18. května 2014 v 21:55 | Reagovat

Zatiaľ ma veľmi baví :3! Idem na ďalší dielik! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama