Tsumari 1

6. srpna 2013 v 20:15 | natalin |  Tsumari
Ták mám tu první dílek :D Snad se bude líbit :D
sasusaku
Jmenuji se Sakura Haruno.
Říkají mi zrůdo.
Mám znamení síly.
Jsem prokletá.
Mám životní lásku.
Jen si to myslím.
Růžovlásčiny oči se od zápisníku v hnědém obalu přesunuly na fotku svého týmu.Doslova zničenou fotku.Její tvář byla na obrázku roztrhaná a obličeje ostatních členů z jejího týmu přeškrtané.Jak je nenáviděla.Ne.Špatně.Nenáviděla sebe.Své prokletí,znamení,které jí bude hyzdit krk na věky.
Jakmile ho od toho slizkého Orochimara dostala.....svět se jí obrátil vzhůru nohama.Lidé se na ni začali dívat jako na obludu,když se procházela po ulicích vyhýbaly se jí tří metrovým obloukem.Jediný kdo ji chápal byl Naruto.Nejlepší a nejvytrvalejší přítel.Všichni ostatní ji opustili...
Byl též prokletý.Stejně jako ona.Jenom,v něm bylo zabudováno "zvíře"zatímco v ní...jen temnota.Avšak přesto jí tento fakt uklidňoval.Tedy...jen do té doby,než hyperaktivní blonďáček odešel trénovat s Jairou.Nikdo nevěděl kdy se vrátí a to Sakuru odrovnalo.Rozhodla....se odejít.

Její kroky klapaly o kaměně vydlážděný chodník,který osvětlovaly dvě pouliční lampy.Každá na jedné straně.Batoh na jednom rameni se jí ležérně houpal.Těšila se až odejde z Konohy,města,které jí tolik utlačovalo,vysmívalo se jí,ale zároveň....chtěla zůstat.Kvůli němu.
Pak ho uviděla.Seděl na dřevěné lavičce.Pohazoval si z jedním z jeho shurikenů.Ostrým jako břitva.Jejich oči se střetly.Dříve by mu růžovláska ihned "vlezla do zadku",ale nyní.Vybudovala si jistou...zeď,která chrání její lásku k němu na uzdě.
"Ty někam jdeš?"řekl,když došla až k němu.Chtěla pokračovat,ale....nohy jí to nedovolili.Něco uvnitř ní říkalo,že by se měla alespoň rozloučit.
"Ano."kývla hlavou a dál na něj hleděla.Zaleskly se jí oči.Srdce jí zběsile tlouklo.Jak se na ní díval....bylo jí do breku.
"To ni ale nemůž dovolit."ušklíbl se.Jak toto zkřivení jeho ust nenáviděla.Bylo tak...povrchní a tato vlastnost ji na Sasukem nejvíce vadila.
"Snad ti to nevadí."usmála se na něj provokativně.On vstal.
"Mě ne,ale jiným by mohlo."udělal krok k ní a zamračil se.Jistěže mu to vadilo,ale nahlas by to nepřiznal.
"Aha."mírně sklopila hlavu,ale hned se zase vzchopila.Nenechá se ním rozhodit.Už ne.
"Ale to je mi fuk."odfrkla si a rohlédla se okolo sebe.Nechtěla přeci,aby ještě někdo jiný viděl její odchod.Ne.Sasuke stačil.
"No...nemělo by."Najednou stál u ní.Téměř se spolu dotýkaly.Jen pár centimetrů a jejich kůže by se spojila.On dostal takovou....chuť.Ano.Měl chuť ji políbit.Kdo ví.Třeba,kdyby to udělal,tak by neodešla,ale kdoví co mu přelétlo přes hlavu a rozmyslel si to.
"Tak...zbohem Sasuke."její usta vyřekla tuto větu a...zmyzela.Přesněji řečeno.Rozplnula se v malé kvítky Sakur a vítr jí odnesl prič.Daleko od vesnice.Tam,kde jí nikdo,nikdo nebude nic vyčítat.
"Zbohem."zašeptal černovlásek a s rukama v kapse se odšoural prič.Nevěřil,že to bez něj Sakura vydrží dlouho.Takový on byl.Myslel si,že se za týden,možná dva vrátí.No...věřit si může čemu chce že?

Rozdělala si táborák.První za dva dny dlouhé cesty.Bylo unavená to je zřejmé.Jak by taky mohlo sotva čtrnáctileté děvčátko vydržet takovou dálku?No....měla ještě kus před sebou a malý odpočinek si zasloužila.
Oheň plápolal do výšky.Vždycky ho obdivovala.Jeho neposedné plamínky,jeho barvu.Jako černovláskův Sharingan a chvilkami i Narutova orandžová kombinéza.Již teť se jí po nich stýskalo,ale...musela to vydržet.Pro sebe,pro něj....
Po pětihodinovém odpočinku s evydala dál.Dál na cestu,která všechno změní...

První díl :D Tak jak se líbil?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 6. srpna 2013 v 20:41 | Reagovat

Vyborni dielik šup  sem s pokračkom.

2 ~Nana-chan ~Nana-chan | Web | 6. srpna 2013 v 23:27 | Reagovat

Páčilo sa mi, ako to opisuješ :3 Veľmi pekný dielik :)

3 kisa-uchiha kisa-uchiha | Web | 18. ledna 2014 v 22:37 | Reagovat

tak prvý diel ma tak zaujal, že idcem čítať dalej :D

4 Kajka-chan Kajka-chan | Web | 18. května 2014 v 21:52 | Reagovat

Veľmi krásny diel! :) Páči sa mi ako píšeš  ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama