Forest(pro Janča-san)

1. srpna 2013 v 23:41 | natalin |  Objednané
Ták tady máš tu slíbenou povídku Janča-san :D Doufám,že se bude líbit :D
Na obrovském uzemí země ohně.Se rozprostírá mnoho lesů....Jak temných,tak i těch krásných...Jak plných života,tak i těch vymřelých,ale jistě...není žádný jako tento...Les Tanu je proslulý jak svým bohatstvým,tak i událostmi.Jeho stromy se tyčí do obrovské výšky a potůčky,které jím protékají jsou křišťálově čisté.Louky,které v něm místy jsou se chlubý svými překrásnými květinami,různobarevnými motýli a divou zvěří,která tudy občas proběhne.
Avšak skrývá i svá tajemstvý....události,které se v něm dějí si uchovává a nepouští je ven.Je to jediné magické místo o kterém je v ninja světě známo.Jen blázen by tam vstoupil.Ale oni dva.....nebo jich je pět?
Čtyřčlenná skupinka a osamocená dívka.
Karin,Seitsu,Jugo a Sasuke se vydávají do Tanu za jediným učelem-nalézt posvátný svitek s jedním z nejmocnějších jutsu,které se dá však použít jedině jednou.Jedině jednou dokáže...navrátit život.Otázka je:Na co by ho černovlásý bezcita potřeboval?Život jeho bratra ukončil on sám a teprve pak si uvědomil...jaká to byla chyba....jaká lítost ho od té doby zužuje....halvně od té doby,co se dozvěděl pravdu a....teť to chce napravit.Chce navrátit svého bratra...zpět.

Nemůžeme však zapomenout na dívku.Zelenooká Sakura je též na cestě do Tanu,avšak za jiným učelem...i když podobným.Léčivé bylinky Nií,které roustou pouze zde.Dokáží vyléčit téměř jakékoliv zranění,kteroukoliv nemoc.
Obzvláště nyní jsou....nepostradatelné.Ano.Konohu zužuje...válka,válka proti zvučné.Samozdřejmě,že ji nezačal nikdo jiný,než Sasuke.Nebo spíše jen přikázal zautočit zvučnou na listovou.
To teť však není důležité.Nárůst zraněných Tsunade donutil k tomu,aby vypustila svou nejschopnější žačku pro vzácné bilinky.Jistěže váhala.Dokonce si jednu chvíli stála zatím,že vypustí někoho jiného,ale....Sakura ji přemluvila.To však nečekala....na koho narazí.

"Sasuke já se bojím."ozývalo se na hranici již zmíněného lesa.Rudovlasá Karin doslova pronásledovala černovláska.Ano.Tahala ho za košili,věsila se na něj a....skučela.
"Buď zticha.Víš co se stalo minule."syknul ji do ucha Seitsu.Nikdo z nich by už znovu nechtěl zažít tu chvíli,kdy je Sasuke všchny uvěznil ve svém genjutsu.
Všechny....v jedné místnosti.Se(zrovna zuřivím)Juugem a pištějící Karin.Nad tou vzpomínkou mu přejel mráz po zádech.Už nikdy by něco takového nechtěl zažít.
"Jsme tu."ušklíbl se černovlásek a otočil se na svůj tým.Všichni byli odhodlaní,odevzdaní svému veliteli,tedy.....Karin tu byla jen kvůli své "lásce" k černovláskovi.¨
"Hmm...Sasuke-kun jsi si jistý?"zaškemrala Karin.Tohle přímo nesnášel.Tu příponu KUN z jejích ust.Na to měla právo jen růžovláska,jen ona ho mohla takhle oslovovat!
"Ztichni!"oprskl se na ni a otočil se zpátky k Tanu.Jak se těšil,jak se těšil,až znovu uvidí svého bratra živého!

"Sakra!"zanadávala zelenooká dívka,která zrovna vkračovala do toho magického lesa.Již na začátku si na ni připravil léčku.Složitá spleť větví jí bránila v průchodu.V průchodu do toho dosud pořádně neprobádaného světa,ale.....je proslulá žačka samotné Hokage ne?Nějaké kalcky by pro ni měli být hračka.
Ladně vytáhla kunai z pouzdra na pravé noze.Samozdřejmě.Měla to již perfektně nacvičené.tento pohyb dělala denně....nespočetkrát.Několikrát sekla a cesta byla volná.

Nebudeme tu popisovat celou jejich cestu lesem.Jistě byla zajímavá,ale....to byjsme tu byli ještě zítra.Myslím však,že kňourání Karin,Seitsuovi špatné poznámky,Juugovi zastávky na květinovích lokách a Sasukeho nervy si umíme dokonale představit.
Sakura to zatím prošla celkem hladce.Tedy...až na pár "přírosních katastrof" zaviněných její rukou.
Pak....přišla chvíle na jejich setkání.Nevím.Možná je ten les tak nasměroval.Aby se sešly.Možná to byla náhoda,ale hlavní je....že se to stalo.
Sakura-celá šťastná z modro-fialových bylinek,které dřímala v rukou běžela po rozkvetlé louce.Byla v tu chvíli....hodně neopatrná a najednou....padala.No.Nemůžeme jí nic vyčítat.Vy byjste nebyli trochu mimo,kdybyjste drželi osud celé Konohy v rukou?
Rozhlédla se okolo sebe.Na zemi tam seděl muž.Skláněl se k....nějakému zvířeti.Nevěděla v tu chvíli k jakému,byla dost....zamotaná sama v sobě.
"Promiň."zvednul dotyčný svou zrzavou hlavu a podíval se do zelených očí.Jistěže ho poznala.Kdo by ne.Tým Hebi byl...hodně slavný.Obzvláště,když se lidé dozvěděli,že do něj patří i černovlasý Uchiha.
"Co tu děláte sakra!"Sakra,sakra,sakra.Kolikrát už dnes to slovo řekla?
"To je mi ale hezké přivítání."za mužem se najednou oběvili další tři osoby.Sasukeho okamžitě poznala,ale ty další dva....no....neznala je,ale slyšela o nich.Přesněji.O žraločím muži a ženě,která svým jekotem dokáže rozbýt sklo.
Nad tou představou se ušklíbla.
"Sasuke."přikývla a vstala z té zaprášené země.Co tu sakra dělá?Honilo se jí v tu chvíli hlavou.Zhluboka se nadechla.Cítila jeho vůni i přes těch pět metrů.které je oddělovali.Ano.Milovala ho.Pořád.
"Co je to za holku Sasííí."vyjekla Karin a černovlásek se na ni s vražedným výrazem podíval.Jak mu tímhle,tímhle vším lezla na nervy.Už párkrát přemýšlel,že ji zabije,ale....nikdy se mu to nepodařilo uskutečnit.
Najednou se u ní ocitl....u Sakury.Nedbal na to,že na nej zírá celý jeho tým a objal ji.Tolik mu chyběla.Její čistota,její.....n prostě celá.V tu chvíli to věděl...že od ní už nikdy,nikdy neodejde.

Konec!!!Vím ten konec není nic moc,ale jsem ve spěchu-zítra odjíždím,ale nebojte povídky budou!
Jo a!Janča-san!Jak se líbilo?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 3. srpna 2013 v 14:50 | Reagovat

Krasa  poviedka bola nadherna

2 Janča-san Janča-san | Web | 22. srpna 2013 v 9:07 | Reagovat

Nádherná, krásna, dokonalá! :) Ďakujem za poviedku :)

3 Adik Adik | Web | 18. března 2014 v 13:51 | Reagovat

hezký  je to krásní a ten konec si bušem do myslet :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama