Come to me(pro Aki-chan)

17. srpna 2013 v 17:46 | natalin |  Objednané
Tady máš tu povídku Aki-chan :D Doufám,že se bude líbit :D

"Itachi!"modrozelená očka dívky se upírali na černovláska.Jejího milého.Tolik jí chyběl.Již od doby co odjel počítala dny kdy se vrátí.Ach ano.nesnášela jeho pracovní cesty a obzvláště tato byla nadměrně dlouhá,tudíš se není co divit,že málem srazila ubohou stařenku,když se mu vrhala do otevřené náruče.
"Aki."Ach...ta mladá láska že?Jeho vůně mu tak chyběla...Nedokázala ji však nikdy analizovat.Byla taková...zvláštní.Směs čokoládových sušenek a mléka které měla tolik ráda.Ano.K tomu by tu vůni přiblížila.
"Tolik se mi stýskalo."zašeptala mu do ucha a jemně políbila.Ááá...štěstím se v tu chvíli mohla zbláznit.
"Mě taky."přitakal jí a sehnul se pro zavazadla,které byl nucen upustit.Jednou rukou objal dívenku kolem pasu a druhou chytnul uchyt od velkého kufru.
"Jak jsi se tu měla?"usmál se a přitisknul si ji ještě blíž k sobě.
"Hrozně."zakroutila hlavou,ale usměv z tváře jí nemizel.Již se těšila na to překvapení,které pro něj přichystala.

Cesta autem pro ně byla až příliš krátká.No...tedy...několikrát si jí prodloužili romantickými zastávkami,i když se Aki nemohla dočkat domů,neodolala jeho šarmem.
"Jsme tu."vykřikl jako natěšené dítě a vcuku letu byl venku z auta.Jejich dům byl...takový klasický.Dvě patra,pět místností....co víc si přát že?
"Odemkneš prosím?"Itachiho levé obočí vylétlo vzhůru.Ach...Akiina mysl byla zase někde v oblacích a vylovení klíčků chvíli trvalo.
"Jasně!"otočila a zámek se uvolnil.Vstoupili přímo do obývací místnosti.Té si světlovláska velice vážila.Líbilo se jí uspořádání barev.Tedy...většina lidí by řekla,že je to kýč,ale jí i jejímu milému se to líbilo.Stěny byly černé s bílímy,krajkovanými vzory.Vskutku umělecké dílo,tedy...pro Aki.Její černovlásek se s tím piplal nejméňě týden.Ano.Jeden z jeho koníčků,když má volno je malování.Ať na plátno,nebo na zeď,to je mu jedno,ale dokázalo ho to zabavit na dlouho a jeho díla byla vážně něco.
Zbytek nábytku nebudeme popisovat,jen...všechno pak bylo bíle-včetně dveří a...balonků na uvítanou!
"Páni,bílé balonky jo?"zašklebil se na ni a vtiskl ji další polibek.
"Jo.Dalo mi pěkno práci je sehnat."vysvlékla si boty a vešla dovnitř.Starší Uchiha za ní.Už,už si chtěl odnést věci nahoru,když ho modroočka zastavila.
"Itachi!"křikla na něj a on se otočil.
"Pak přijď do kuchyně."sklousla si rty a zaplula právě do oné jídelní místnosti.Ach...jeho oblíbená večeře kterou mu připravila krásně voněla.Kuře s rýží.To bylo oblíbené jídlo v jejich domácnosti,ale přesto ho moc často neměli.Aki sice nebyla zdatná kuchařka,ale internet a trochu těch rad jí jistě pomohlo.
"Hmmm...."Itachi konečně přišel.Nesnášel vybalování,tudíž světlovlásce nebylo divné,že mu to tolik trvalo.Samozdřejmě,že by mu šla pomoct,ale večeřr pro něj byla důležitější.Navíc...kdyby nebyl černovlásek takový rychlík pomohla by mu pak.
"Tak co tomu říkáš?"sepjala ruce v tichém očekávání,než černoočko promluví.
"Vypadá to skvěle."usmál se,usadil se k malému stolu,který byl vyhrazen pouze pro ně dva a zaskousl se do kuřecího stehýnka.Tak moc velký měl hlad.
"Je to skvělé."vytřeštil oči pod návalem chuti,která ho zasáhla do jazyka.

Sledování filmu,které nastalo po večeři bylo...děsivé.Ano.Černovlásek vybíral a podle Aki vybral to nejděsivější co mohl.Celé dvě hodiny si střídavě zakrývala oči a tulila se k Itachiho teplému tělu.Tolik ho milovala a její doufání,že jí miluje se zatím plnilo.No...snad jim to vydrží ještě dlouho.

Konec!Vím Aki-chan.Krátké a děj taky nic moc:( ale to víš...psla jsem to ve stresu,ale jelikož jsem to slíbila...tady to je :D
P.S obrázek tu není protože jsem neměla ani tušení jaký mám dát :D Tak mi prosím odpusť :D
Jo a!Ještě se omlouvám,že jsem sem nevsadila sasusaku,jak si chtěla :( Promiň :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 17. srpna 2013 v 20:10 | Reagovat

Krasne,nadherne naozaj si mi spravila obrovsku radosť nevadi,že je to kratke,ale fakt bolo to  super ....aj ja sa bojim hororov ......velke ďakujem  Natalin

2 sasusakurosedimitriskolanoci sasusakurosedimitriskolanoci | Web | 17. srpna 2013 v 20:41 | Reagovat

Nemáš zač Aki-chan :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama