Vločka v létě

24. července 2013 v 22:05 | natalin |  Jednorázovky
Mám tu pro vás novou jednorázovku :D Tak přeji hezké čtení :D
Je období léta.....Slunce praží a jen málokdy spadne nějaká ta kapka životodárné vody.Právě v téhle části roku si připadám nesvá,vyprahlá....Sice bydlíme téměř na malé plážičce jezírka,ale to je čisté asi tak jako odpad,kanál a mohla bych pokračovat,ale dělá se mi z toho zle.
Naše městečko ho dost....přehíží.....Popravdě....mám vodu ráda.Moc.A když se den,co den dívám na lidi,kteří hází veškeré věci,co nepotřebují(flašky,zkažené jídlo,plechovky,...)právě do dříve průzračné vody jezera.Nejraději bych jim nakopala.
Ale co já,nedospělá dívka mohu dělat,abych tomu pomohla?Nic.
Má nejlepší kamarádka Hinata to(pro mé štěstí)cítí stejně,avšak starosta města je tvrdohlavý,namyšlený a jeho srdce je tak malé,že se divím,že žije.
Stejně tak je na tom i jeho syn.Černovlasý Sasuke Uchiha se nezejímá o nic a nikoho jiného,než o sebe a své ego.Dalo by se říct,že jsme "veřejní nepřátelé".
Ano.O našem sporu ví téměř každý teanager z okolí.
Denně se hádáme o tom,že on je namyšlený syn pracháče,co si na vše co ukáže vycucá z prstu a já,že jsem růžová cukrová vata.Inu.Přátelství jak má být že?
Já mám však veliký problém.Ohlas u spolužáků.Mladý Uchiha je miláčkem školy,idolem holek a navíc kapitánem fodbalového mužstva,zatímco já .....já jsem dívka jako každá jiná.

Naše škola:Konožská střední,je poměrně velká a Sasukeho třída je na jejím druhém konci,než ta naše.Tudíž je malá pravděpodobnost,že bychom se za osm hodin ve škole potkaly.Bohužel.Dnes namám takové štěstí jako obvykle.

Jeho svalnaté ruce se opírají o mou skříňku,zatímco jeho usta jsou skřivena ve zvláštním ušklebku.Tenhle pohled žnám.Čeká na mě.Přejede mi mráz po zádech.Jeho oči se zalesknou,jakmile mě uvidí a mě je jasné,že už nemám šanci k utěku.Jsem uvězněná.
"Ale kdopak to tu je?"Ton jeho hlasu je arogantní.Ostatně jako vždy.
"Stojíš u mé skříňky."zkonstaktuju,ale blíž jak na metr se k němu nepřiblížím.Těkám očima mezi ním a plechovou krabicí s mým jménem.
Další problém.Jména na skříňkách.Lehko se tak uhádne komu která patří a díky tomu zde vládne šikana přes různé lístečky,papírky a dopisy.
"No vidíš."řekne výsměšně.
"Ani jsem si nevšimnul."dádá a já se zamračím.Už toho mám akorát tak dost!
Chodba je již téměř vylidněná,jen my dva a nějaký klub fyzyků se tu poflakuje.
"Ale myslel jsem si,že jen blondýny..."nanechám ho doříct,přijdu k němu a strčím ho prstem do vypracované hrudi,kterou obepíná černé tričko.
"Můžeš se do mě přestat navážet sakra!"zavrčím výhružně,ale na něj to nemá žádný učinek.Ušklíbne se a mou ruku chytí do své.Zmáčkne.Teť již vylidněnou chodbou se ozve nepříjemné křupnutí.
"Snížil jsi se na ubližování dívkám?"nadzvednu tázavě jedno obočí.
"Ne."zamítne a mou ruku pustí.Jeho černé oči se zvláště zalesknou.
"Tak to můžeš odejít."Pokusím se dostat do své skříňky.Bohužel mi brání svým mohutným tělem,po kterém by každá žena jistě skočila hned jak by měla možnost.
"To mohl."zamyslí se,avšak pak zakroutí hlavou v nesouhlasu.
"Ale nechce se mi."Jsem si jistá,že kdybych mohla zabíjet pohledem,jistý černovlásek by zde ležel v kaluži krve.Inu.Kdybych měla jakýkoliv předmět vypíchla bych mu obě oči.
Ty krásné oči.
O ano.Mé druhé já.To jen díky němu jsem Sasukeho ještě nazabila.Chová k němu jisté.....simpatie.Stručně řečeno:Já ho nenávidím,ona ho miluje.
Popravdě.Chvilkami o svých citech k němu dost....pochybuju.Někdy....nedokážu rozeznat,které jsou moje a které její.
"Hele.Vážně nechápu co máš za problém,ale trvá to moc dlouho...."přiloží ukazováček k mým rtům a mě sklapne.Přihmouří oči.....Jako by mě skenoval.
"Můj problém...jsi ty."zašeptá tajemně.Náhlá změna jeho chování mě udivuje,ale zároveň i děsí.Začne se přibližovat....Ano!Určitě se mi to nezdá,protože i po bolestivém štípnutí se neproberu ve své čistě povlečené posteli.
Pak....se jeho rty spojí s mými.....Ochutnává mě.Jen tak lehce se dotýkáme,ale já se po chvilce odtrhnu.
"Co to děláš?"zašeptám.Jeho rty se mezitím přesunou na můj krk.
"To co chvi udělat už dávno."odpojí se ode mě a pohlédne mi do očí.Mé druhé já se dere na povrch.....cítím to.....motýlci v podbříšku zesilují a já mám co dělat,abych se mu nezhroutila v náruči.
Nechci mu říkat,že ho miluju.Vyjádřím to.
Děkuju ti.....Sasuke.

Wow ta mi dala zabrat!No.....snad se vám líbila a chtěla bych poprosit o KOMENTÍKY A HVĚZDIČKY!
Mám takový nápad.....co byste řekli na ERO jednorázovku.Chtěla bych to skusit,ale chci slyšet i váš názor :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 25. července 2013 v 9:00 | Reagovat

Super dielik,jaj takéto poviedky mám rada a tu erro poviedku určite pridaj,budem sa na ňu veľmi tešiť. Môj mail je itasaku83@azet.sk

2 Janča-san Janča-san | Web | 25. července 2013 v 15:32 | Reagovat

jasné, tú ero jednorázovku pridaj :D a táto poviedka bola..super, krásna,, no proste skvelá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama