Space love 7

7. července 2013 v 10:12 | natalin |  Space love
Ták jo lidičky máme tu další dílek! :D Moc se vám omlouvám za mou nepřítomnost,ale byli jsme na dovolený.....pod stanem :D Prostě bájo!Včera jsme přijeli a zítra odjíždíme zas jinam,tak nevím jak to bude s povídkama,ale snad to nějak stihnu :D
space love
Maličké proužky světla se mi mihají před očima.Bolí mě celé tělo,ale přesto natáhnu ruku.Jakobych se chtěla něčeho chytit.....najít nějaký bod,který by mě podržel v této prekérní situaci.......ale nikde nic.......jen nekonečné,nepolapitelné prázdno a hrůzostrašné sny,které ne a ne zastavit......

Konečně se mi daří otevřít oči.Ležím na lehátku.Okolo mě jen bílé stěny,dveře a okno,kterým sem proudí slabé světlo.Jinak.......prázdnota.
Vedle postele je jen malý stoleček,na kterém leží květina.Majíj.Až teť jsem si všimla,že má krvavě rudou barvu.Její lístečky ve tvaru srdce pomalu odpadávají.Jistě tu,ale neleží dlouho.Má stále čerstvou a svěží barvu,ze které my zahraje usměv na rtech.
Najednou zavrzají dveře.trochu se leknu a přitáhnu si slaboučkou deku blíž k tělu.Dovnitř vejde Sasuke.Oči se mi rozzáří,ale jakmile spatřím ošklivý puchýř na jeho hebkých rtech.Koutky mi spadnou dolů.Ublížila jsem mu.....
Dojde k mé posteli a usadí se na stoličku.Jemně mě pohladí po tváři.Znovu mě zalije horko,ale už ne tak intenzivní jako předtím.
"Jak ti je?"usměje se na mě.Pod tím pohledem mám pocit,jakobych se měla každou chvíli roztát.Nezmůžu se na nic jiného,než na prosté "fajn".
"Začala jsi....hořet."vyhrkne po pěti minutách trýznivého ticha a já se na něj podívam.V jeho pohledu je jasná starost.....starost smýšená s nevědomím o co tu jde.Ráda bych mu odpověděla na jeho podvědomé otázky,ale.....sama na ně neznám odpověď.Sama jsem zaslepená,obklopená otázkami a ne a ne přijít,jak je utišit.
"Já vím."přikývnu a zadívám se mu hluboko do očí.
"Děje se to ve vaší rase často?"zeptá se pak a mě to dojde.Nevědí o nás vůbec nic.Jak jsem na to jen mohla zapomenout?
"Ne.Nikdy."zavrtím hlavou v nesouhlasu a tím náš krátký rozhovor končí.
Zbytek návštěvní doby si vzájemně hledíme do očí,ale z ničích ust neplynou žádná slova.Teť si nemáme co říct.....můžeme jen šmátrat v myšlenkách.V myšlenkách,které nemají konce,ale ani začátek......

Sasuke mě navšťevoval denně.Sděloval mi výsledky testů.Ano.Testovali mě!Odbírání krve,skenování......ale přišli jen na to,co jsem už dávno věděla.Probouzí se to,když se nějak rozruším,nebo dokonce bojím!Teplota mé pokožky se zvyšuje podle toho,jak intenzivní jsou mé pocity.A nejintenzivnější jsou právě s černovláskem.S ním se cítím.....volná.Když jsem s ním jsem sama ssebou.Jsem to já.....Sakura.Ne TA divná.
"Dnes už prý můžeš odejít."usmál se na mě Sasuke a z podpaží vytáhl nějaké oblečení.
"Tady jsem ti přinesl něco na sebe."podal mi vzorně srovnanou kupičku,kterou jsem s radostí přijmula.Z tohohle nemocničního oblečení se mi už dělá zle.Je z materiálu.....skoro jako papír a neskutečně škrábe.
"Díky."přikývla jsem a podívala se mu do očí.Když se po minutě nehnul kývla jsem směrem ke dveřím.
"Můžu.....se převléct?"nadzvedla jsem obočí a s načervenalími dvářemi se na něj usmála.
"Copak se stydíš?"oplatil mi a já zrudla.Stydím.Kývla jsem.
"Dobře.Za pět minut se tu pro tebe stavím."rozešel se směrem k bělostným dveřím.

Já vím! je to hrozně krátké ,ale já musím balit! Odjíždím :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 7. července 2013 v 10:21 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

2 Aki Aki | Web | 10. července 2013 v 22:12 | Reagovat

Veľmi pekný dielik,už sa teším na pokračko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama