Taimou 4/3 (dodatek)

26. června 2013 v 13:53 | natalin |  Jednorázovky
Na přání Aki :D (Bude to trochu krátké,tak se za to omlouvám :D)
Dream
"Miluju tě"to byla její poslední slova před tím,než zavřela oči.Krev,která jí vytékala z rány se mýsila s mými slzami.Ano.Plakal jsem......Po dlouhé době se slaná voda vyhrnula z mých očích a ne a ne přestat.Hleděl jsem do její pobledlé tváře a dvěma prsty zavřel víčka.Už nikdy neuvidím její zelené oči,které se dokázaly zlobit,ale i smát........Už nikdy neuvidím jak se červená......a to všechno je moje vina.Neměl jsem ji dovolovat tu zůstat.Měl jsem to být já místo ní!Kdybych je zastavil!Kdybych ji neopouštěl!Kdych.......
Zhroutil jsem se vedle ní......už jsem nedokázal ani přemýšlet.Jen plakat.....Bolest v mém srdci byla neskutečná,ale najednou......se změnila ve vztek.Ano.Cítil jsem jak mé srdce prahne po pomstě.Sice jsem je všechny už zabil,ale.......ze země jsem sebral jeden Sakuřin šíp a opakovaně ním bodal do mrtvého nepřítele.Křičel jsem u toho.Má tvář už byla uplnně rudá od krve,ale já nepřestával.
Po pěti minutách vzteku jsem se svalil zpátky na zem a šípem psal do zkrvavené hlíny Sakuřino jméno.Její krásné jméno.....Pak.Jsem omdlel.

Tmou pronikají proužky matného světla a poblikávají mi před očima.Je to hezké.Takové.....tajemné......Najednou však světlo zesílí.Prudce otevřu oči a zasáhne mě oslepující bolest.Co to sakra je?
Po chvilce světlo ustane.Mé oči však vidí rozmazaně a motá se mi hlava.Snažím se vše vstřebat,ale cítím se.....jinak.Jakoby veseleji.Ano.To je to správné slovo.Koutky ust mám zdvižené nahoru,ale nevím proč.
Rozhlížím se okolo......Ležím na louce.Krásné,barevné louce.Tráva mě šimrá do rukou a všelijaký hmyz mi leze po těle.Setřesu ho a pak si to teprve uvědomím.......Jsem jinde.Usnul jsem v lese a teť se nacházím na louce.
Najednou mě začne pálit ruka.Jakobych jí měl v jednom ohni.Podívám se na ni a zděsím se.Písmo,které na ni mám rudě září a já se snažím přečíst jeho písmena.
Tvá láska je tu.Hledej ji a nevzdávej se.I v jiném světě najdeš domov a štěstí,ale musíš hledat a sledovat okolí.
Jsem v jiném světě?Sakura žije?Co se to děje?Nemohlo se mi přece stát to samé co Sakuře......nebo ano?
Pomalu vsávám a snažím se vzpamatovat z šoku.Automaticky se vydávám na Sever s mečem pevně přitisknutým k hrudi.Vyčkávam nebezpečí,ale žádné nepřichází.Sakura tu někde je......cítím to a hodlám jí najít.

Procházím se ulicemi města,do kterého jsem včera dorazil.Je zima a mráz je krutý,ale zahřívá mě péřová bunda,kterou jsem si poctivě vypracoval.
Zdejší svět je jiný.Hodně jiný.Mnohem vyvinutější než ten náš.Nemají tu žádné boje,žádné legie......líbí se mi tu.Nejvíc ze všeho mě tu udivuje elektronika.Trochu jsem se o ni už naučil,ale těžko se vyrovnám zdejším lidem.Možná jednou.....
Vycházím z ulice.Světla žárovek slabě svítí,ale to stačí abych ji spatřil.Má na sobě podobnou bundu jako já a zelenou čepici.Chvilku ji trvá,než si mě všimne,ale pak se její oči rozzáří a vrhne se ke mě.
"Sasuke"zašeptá.Tulím se k ní co nejvíc to jde.
"Jak jsi se sem dostal?"řekla trochu víc nahlas a já se usmál.
"Sám nevím....."Miluju ji......a to je to hlavní.

Tramtadadá!Vím krátké,ale jak se vám líbí?
Chtěla bych poděkovat Aki :D Navedla mě na tenhle nápad a já jen doufám,že jsem nazklamala :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 26. června 2013 v 19:32 | Reagovat

Nevadí,že je to krátke,ale je to pekné určite si nesklamala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama