Space love 6

30. června 2013 v 14:21 | natalin |  Space love
Mám tu pro vás další dílek :D Doufám,že se bude líbit.

Půl roku......půl roku jsme na této planeťe uvězněni,odtrhnuti od okolního světa.Ani nevím co je za městem.......hory,louky,lesy.......dál nás nepouštějí a když ano nemůžeme jít bez doprovodu.
Seitsu si zlomil nohu.Ani nevím jak se to stalo,ale od té doby mám jako strážce každý den Sasukeho.Je to.....dost velký šok:D
Jak mě ty jeho černé oči sledují.......hypnotyzují.Naskakuje mi z toho husí kůže.
"Proč na mě pořád koukáš?"obořila jsem se na něj,když jsme se procházeli zahradou,kterou mají za nemocnicí.Je krásná.
"Musím na tebe koukat."odsekl mi,ale mě to nestačilo.Utrhla jsem jednu květinu,které tady říkají Majíj a namířila jí proti němu.
"A proč takhle?"svraštila jsem obočí.
"Já se na tebe dívám uplně normálně."odsekl a přihmouřil oči.Jako se mi dokázal podívat až do srdce.
"Tak mi to ukaž."řekl pak a já vykulila oči.
"Co?"otevřela jsem pusu a pečlivě sledovala jeho usta.Proč vlastně?
"Jak se na tebe dívám."vysvětlil a já přikývla.Bylo to trapné,ale pokusila jsem se nahodit jeho pohled:přihmouřila jsem oči a usta složila do tenké linie.
"Páni.To je vážně děsivý."zasmál se a já zrudla.V tu chvíli jsem měla barvu rajčete a přibývala na síle.
"Mě to nejde,ale u tebe to je děsivý."složila jsem ruce na prsou a odvrátila od něj hlavu.Rozhlídla jsem se okolo.Nikde nikdo......Jen tvorové podobní motýlům,užasné květiny a já a on.Mou pozornost upoutala jedna fialová rostlinka.Byla poměrně velká,ale ještě ne zcela rozkvetlá.
"Jak se jmenuje tahle."ukázala jsem na ní a svůj pohled upřela znovu na černovláska.
"Ta nemá jméno.Objevila se tu spolu s vámi nemáme ani tušení co je zač."to mi vyrazilo dech.Objevila se tu s námi?Nebyla tu nikdy dřív?Pomalu jsem se k ní natahovala.Byla pro mě jako.....magnet.
"Opatrně."chytl mou ruku Sasuke a oddálil mě od ní.
"Má nějaký obranný reflex.Jednoho vědce od nás pobodala."varoval mě a já přikývla.I přes všechno pokušeí,co jsem měla jsem odolala a spolu se Sasukem se vydala hloběji do nitra zahrady.Párkrát jsem se ohlédla,ale už se nevracela.

Došli jsme pod strom.Byl velmi podobný Sakurám u nás doma.Objala jsem ho.Tolik mi připomínal domov.Rozplakala jsem se.Chtěla bych se tam vrátit.....do svého malého,ale utulného pokojíčku,na louku,která je(byla) u nás za domem.Klidně bych se vrátila i do školy.
Svezla jsem se po kmeni a kolena přitiskla k čelu.Bylo mi jedno,že je tu se mnou i on.Prostě jsem se potřebovala vyplakat.
Sasuke se usadil vedle mě a objal mě okolo ramen.Vzhlédla jsem k němu.Byla jsem překvapená.Ještě nikdy se mě nedotknul.
"Chápu tě."přitisknul si mě ještě blíž a chápavě se na mě podíval.
"Také se mi stýská po domově."
"Vždyť žiješ tady."vzlykla jsem,ale on se jen smutně usmál.
"Ne.Pravý domov mám tísíc mil daleko.Sice na téhle planetě,ale už roky jsem ho nenavštívil."nikdy bych neřekla,že tajemný Sasuke Uchiha má nějaké city.Jistě.Za ten půlrok jsme se spolu trochu zblížili,ale nikdy jsem ho neviděla v tomhle světle.Vždy jen v temnotě.......
Pak.Mě políbil.......
Bylo to tak narychlo,že jsem ani nestihla zareagovat.Srdce se mi rozbušilo na dvakrát větší výkon.Měla jsem ocít.....jakobych měla milion motýlků v břiše.Šimrali mě,ale líbilo se mi to.....moc.Přesto jsem ho od sebe maličko odstrčila.Jen tak jemně.
"Co to děláš?"vykoktala jsem ze sebe.V Sasukeho tváři jsem viděla něco,co jsem u nikoho ještě nikdy neviděla.Něco,kvůli čemu jsem zapoměla dýchat.
"Je to divné že?"zamyslel se.
"Nikdy dřív bych neřekl,že se do tebe zamiluju."On mi právě vyznal lásku?Právě mi řekl,že mě miluje?
"C-co?"zaskočilo mě to.....hodně.Vždycky jsem měla Sasukeho ráda,ale teť se to změnilo.Nevím.....cítís se s ním.....jinak.
"Máš pravdu."přiznala jsem a znovu se k černovláskovi naklonila.
"Taky bych to nikdy neřekla.Až teť...."políbila jsem ho.Již s mnoha chlapci jsem se líbala,ale nikdy to nebylo tak......opravdové!Cítila jsem jeho horké rty na svých.Jakobychom byli jeden člověk!A pak....se to stalo.Cítila jsem žár.....jakobych celá hořela!
"Au!"vyjekl Sasuke a odtrhl se ode mě.
"Sakuro!Tys ě popálila!"sáhl si na rty přesně do místa,kde se mu začal rýsovat malý puchýř.Z pusy mi stoupal dým.Přesně jako v zimě,když mrznete a "kouří" se vám z pusy.
"Promiň!Já-já nevím co se děje."zakoktala jsem a podívala se na ruce.Byly rudé,maličko se z nich kouřilo,ale nepálilo to.Tedy....alespoň mě.
"Sasuke."podívala jsem se na černovláska v naději,že mi odpoví.
"Co se to děje?."Vzlykla jsem a propadla se dočerno-černé tmy,která mě svázala a ne ne pustit......

Je to tu!Konečně se něco děje!Jak se vám líbí?Doufám,že jo,protože bych ji chtěla mít alespoň na 15 dílů :D
Prosím komentíky a hvězddičky! :D
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 1. července 2013 v 7:21 | Reagovat

Výborní dielik už aby tu bolo pokračko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama