Space love 5

16. června 2013 v 15:41 | natalin |  Space love
Konečně mám čas a náladu napsat další díleček téhle povídky:D Doufá,že se vám bude líbit :D
Celý den byl......jiný.....v jeho přítomnosti jsem se cítila jinak......jak za mnou chodil cítila jsem se v bezpečí.Ano.Někdy jsem měla chuť vzít nohy na ramena,ale něco mě v tom bránilo...
Pokaždé,když jsem se otočila sledoval střídavě moje záda a okolí.Beztak nachápu k čemu ty takzvané strážce potřebujeme.My tu žádnou neplechu neztropíme a myslím,že místní občané jsou pod takovým nátlakem,že ani nevědí,že tu je někdo nový.
No....myslela jsem si to.....
Zrovna jsem se chystala na večeři.Sasuke na mě jako celý den čekal před pokojem a s "poker"výrazem sledoval okolí.
Chodba,kterou jsme procházely vypadala......víc nebezpečně než obvykle.Moc se mi nechtělo a tak jsem našlapovala opatrně
Najednou ze dveří jednoho pokoje někdo vylítl a srazil mě k zemi.Jeho až nadpřirozeně modré oči se na mě vražedně dívaly a jeho usta se zkřivila do hnusného pošklebku.
Slyšela jsem Sasukeho,jak na něj něco řve a následně snaží odtrhnout,ale marně.....jeho ostré zyby se zakously do masa na mé ruce a já vyjekla.Jistě mi kousek ukousnul a přinejmenším natrhnul.No.....bolelo to jak čert a čím víc jsem sebou zmítala,tím větší byl jeho stisk.
Už mě to nebavilo.....nebavilo mě bezceně kopat a snažit se ho setřást......Najednou jsem pocítila nával energie.....jakobych dostala šok.Prudce jsem se mu vytrhla a následně praštila.Padl přímo na podlahu a už nevstával.
Nezabila jsem ho....jak asi že?Dala jsem mu jen pěstí nic víc.....nic míň.
Do dvou minut tu byli "lidé"kteří ho odvedli.Nikdo se mě na nic neptal a za to jsem byla ráda.Podívala jsem se na místo,kam dopadnul a zhrozila jsem se.......Byla tu prasklina.Nebyla zrovna přehlédnutelná.Mohla mít tak 6 cm a přímo uprostřed se rozdělovala na další tři.
To jsem mu dala takovou perdu,nebo tu mjí nestabilní budovy.Vzpoměla jsem si na Naruta a jeho let zdí.To taky nebylo normální že?
Od té doby,co jsme na téhle planetě se cítím o hodně jinak.Možná to bude tím ovzduším.....no jistě!má na mě určitě vedlejší učinky!Hned zítra se zeptám Hinaty jestli taky něco pocítila.
"Jsi v pořádku?"zeptal se mě černoočko a já přikývla.
"No.Nevypadá to tak."ušklíbl se a ukázal na moji ruku.Zhrozila jsem se.Otisk špičatých zubů byl krvavý a já ani nechtěla vědět jak hluboký.
"Pojď.Vezmu tě na ošetřovnu."vzal mě za zdravou paži a vláčel dál chodbou.
"Nemyslím si že je to tak hrozné."podívala jsem se na něj,ale on se zasmál.
"Věř mi Sakuro....neumíš lhát."Já umím lhát!Každý človělk přece umí lhát,jen někteří míň než ostatní!

Na ošetřovně bylo pusto.Nikde nikdo a mě to přišlo divné.......lidé tu pracují 24 hodin denně a nemají to zrovna lehké.Zranění pro ně nemůže být výjmečné...
Ano.....ale lidé s vysokým postavením jsou tu krutí......sice nás tu nechali,ale.....jistě ne pro naše dobro.....jistě s námi mají nějaké učeli,jinak by nás přece nenechali hlídat každou minutu a nesledovali nás kamerami ve volném čase.
Všimla jsem si jich!Jedna je na skříni v mém pokoji a snímá každou část mého pokoje.
"Páni."vydechla sestřička,když se podívala na mou ruku.
"To muselo bolet."vypískla a na vatičku nastříkala nějakou rudou tekutinu.
"Ani ne."vzdychla jsem a sledovala počínání černovlasé ženy se zvláštní,šupinatou kůží.Vatičku mi přiložila na postižené místo.
Čekala jsem,že to bude štípat....jako desinfekce,ale ono nic.Jen příjemný chlad.
"Zítra by to mělo být zahojené."usmála se žena a ruku mi ještě obvázala.Zítra?Páni to je rychlé!To určitě ta tekutina!U nás na zemi by trvalo nejmíň týden,než by bylo zranění nevyditelné.
"Děkuji."pomalu jsem vstala z lehátka a vyšla na chodbu,kde na mě čekal Sasuke.Na jídlo mě nějak přešla chuť a tak jsem se odebrala do svého pokoje přečkat další noc se svým nemyzejícím snem.

Já vím,já vím,já vím!Chodím moc do detailů :DUž dva díli probírám jeden den.Musím s tím něco udělat!Ne lidi!
Slibuju že příští už bude akčnější :D Mohla bych tam víc zaplést Sasukeho co vy na to?
No...za chvilku se uzavírají známky a já bych se po příštím týdnu chtěla vrátit do normálu.Tak prosím hvězdičkujte a komentujte :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 17. června 2013 v 13:40 | Reagovat

krásni dielik určite by si mohla viac tam dávať aj Sasukeho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama