Taimou 2/3

24. května 2013 v 17:55 | natalin |  Jednorázovky
Ták jo lidičky máme tu další díl!Doufám,že se vám ten předešlej líbil a prosím o komentíky a hvězdičky.
Slyšela jsem hlasy....šepot.Zamžourala jsem očima,ale všechno bylo rozmazané,tak jsem je znovu zavřela.Po malé chvilce jsem to skusila znova.Stala nade mnou žena.Vlasy měla černé jako uhlí a taktéž.Chtěla jsem se posadit,ale zadržela mě palčivá bolest na rameni a hlavě.Žena se na mě podívala,natáhla ruce a pomohla mi zase si lehnout.
"Nehýbej se,jinak tě to bude bolet ještě víc."usmála se.Byla milá,celá její tvář vypadala laskavě.
"Kde to jsem?"to byla má první otázka.
"V Kartanu."usmála se.Já na ni jen nechápavě koukala.Kde že?
"Ty asi nejsi odsud že?"jen jsem zavrtěla hlavou.
"Kartan je město...no vlastně opevnění.Mají tu sídlo vojáci deváté legie."na rameno mě přitiskla nějaké bylinky a já sykla.Palilo to.Jen matně jsem si vzpomínala,co se stalo,než jsem omdlela.
"Jak jsem se sem dostala?"zavřela jsem oči a čekala na odpověď.Byla jsem unavená i když nevím po čem,když jsem nejmň čtyři hodiny spala.
"Přinesl tě jeden voják z těch co tě pronásledovali.Byla jsi celá pomlácená.Řekl mi ať tě vyléčím a pak přivedu."odmlčela se a pak pokračovala.
"Dávej si na ně pozor."řekla s vážností v hlase.Asi nejsem jediná,kdo se jich bojí.Dokážu si jasně představit,co dělají s dívkami jako jsem já......Můj sen....je jiný,než jsem myslela.Chtěla jsem tu být,ale teť......chci domů!Do toho nudného života!Jsem tu teprve několik hodin a už to tu nenávidím!
Domů,domů,domů,domů,domů,domů......tohle slovo se mi v hlavě opakovalo pořád do kola.Pomalu jsem zavřela oči a představovala si,že znovu sedím u toho okna a dívám se na padající kapky....
Jak jsem se sem vlastně dostala?Vždyť....tohle nemůže být normální svět!Snad....ta kniha.Paní v knihovně mi jí podávala se slovy:"Tvůj sen je tu.Nepromarni ho."Myslela jsem si,že se zbláznila,ale teť už ji věřím.Už ji chápu.I když....tohle není zrovna to,co jsem si představovala.Tohle je spíš noční můra!
S těmito myšlenkami jsem usla bezesným spánkem a jen doufala,že až se probudím budu doma.....

Cítila jsem to...chlad.Rozléval se po celém mém těle.Od konečků prstů u nohou,až k hlavě.Nadechla jsem se,ale něco mi to nedovolovalo.Začala jsem se dusit.Otevřela jsem oči a okamžitě mě začali štípat.Voda!Tak to je ten chlad!Je studená....víc než ta řeka předtím.Pokusím se zabrat nohama a rukama,ale mám je celé ztuhlé.
Takhle umřu?Utopím se?To je směšné!Jak jsem se sem vlastně dostala?Poslední co si pamatuju je žena,která mě léčila,pak jsem usla,ale jinak nic!
Myšlenky,které se mi promítali hlavou pomalu mizeli,stejně jako mé vědomí.Mé tělo se pomalu uvolňovalo a já.....už nic necítila.Jakoby všechno voda odplavila......
V poslední chvíli,co jsem ještě jakžtaž vnímala okolí mě někdo chytnul za ruku a prudce z vody vytáhl.Chtěla jsem mu poděkovat,ale místo toho jsem omdlela.....zase.

Všechno mě bolelo....nohy i ruce jsem měla nadměrně těžké a při každém sebemenším pohybu mnou projela ostrá bolest.Sykla jsem a pomalu otevřela oči.Pomalu jsem otočila hlavu na bok.Byla jsem v nějaké jeskyni,vedle mě hořel oheň a na druhé straně ležel muž.Vyjekla jsem.On prudce vstal a s mečem v ruce pozorně prohlédl okolí.Když zjistil,že žádné nebezpečí nehrozí podíval se na mě.
"Proč ječíš?"zakroutil černýma očima a posadil se zpátky vedle mě na podložku.
"Kdo jsi?"vykoktala jsem ze sebe a opatrně se od něj odsunula.On vzal klacek a šťouchnul do plápolajícího ohně.
"Sasuke Uchiha."podíval se na mě.To jméno mi něco říka......ano!Myslím že jsem o něm něco četla,ale jen matně si vybavuju co.
"A ty?"zeptal se mě po minutě ticha a já se zamračila.
"Sakura Haruno."v jeho výrazu jsem viděla,že přemýšlí.
"Hmm....neobvyklé jméno,ale k tobě se hodí."usmál se.Tenhle kluk/muž není jako tamti,co mě pronásledovali.Má i jiné brnění.Jasně že je to Říman,ale nemá žádný znak,nebo erb.
Zvláštní mužíček.

Vím tenhle díl se mi vůbec nepoved!Vuá!Psala jsem to ve stresu,protože celý tenhle týden byl plně nabytý a já si potřebuju odpočinout.
Tuhle povídku jsem měla přichystanou předem,ale já blbá si to nikam nezapsala a celé mi to vypadlo z hlavy.Takže se ještě jednou omlouvám a určitě se ozvěte!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Cherry Cherry | E-mail | Web | 24. května 2013 v 19:57 | Reagovat

Hmm zajímavé.Na chvíli jsem se sice ztratila ale pak se to vsáklo :)

2 Aki Aki | Web | 24. května 2013 v 21:59 | Reagovat

Pekný dielik. Mám na teba otazočku kde bereš japonské názvy do poviedok? Skúšala som si to nájsť v googlu a tam mi to písalo iba japonskými znakmi.

3 sasusakurosedimitriskolanoci sasusakurosedimitriskolanoci | Web | 24. května 2013 v 22:11 | Reagovat

Páni.No....tak to bude těžké bylo to totiž jen náhodou,ale pokusím se to někde nejít a ozvu se ti :D

4 Aki Aki | Web | 25. května 2013 v 3:58 | Reagovat

dakujem

5 Katty Katty | 26. května 2013 v 18:31 | Reagovat

Parádni!! Jsem zvědavá na pokráčko :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama