Space love 3

13. května 2013 v 18:02 | natalin |  Space love
Ták fajn další díl.Prosím (jako obvykle)komentíky a hvězdičky.
Hned jak mě spatřila vstala a rozběhla se kě mě.
"Sak!"vrhla se mi okolo krku.Páni.Takhle šťastá jsem nikdy v životě nebyla.Ona žije!Ale...co ostatní?Matka,otec,Nejji a další.Co oni?
"Kde jsou ostatní?"podívala jsem se na blonďáka,který stál až nabezpečně blízko Hinaty.
"Kdo?"podrbala se ve vlasech a nadzvedl obočí.Ach jo.Tahle jeho nechápavost mě začíná štvát.
"No ti co přišli s námi."vyštěkla jsem na něj a on odskočil metr od nás.
"Jo aha!"vykřikl a zvedl ukazováček.
"Tak ti jsou taky někde tady."usmál se a já ho praštila.Už mě z něj bouchly nervy.Překvapivě proletěl zdí.Páni.Asi to tu nemaj moc kvalitní co?
"Au!!!"začal ječet a mnul si postižené místo na ruce.Hinata se na mě podívala a ndzvedla obočí.
"To jsi nemusela."Jen jsem pokrčila rameny a i s modrovláskou vykročila z pokoje.
"Všimla sis těch lidí tady?."optala se mě a já se znavu rozhlídla.Modrá kůže....bílé vlasy....jasně já s Hin taky nemáme zrovna normální barvu vlasů,ale tohle je něco jiného!My jsme ze země!¨

Štěňátko ťupitalo za námi a zvědavě se rozhlíželo.Najednou se z poza rohu vyřítil nějaký tvor.Dalo by se říct,že to byla kočka,ale byla větší a měla fialovo-modrou barvu.Zavrčela na nás a její pohled utkvěl na Kaile.Okamžitě se po ní vrhla.Po štěňátku jsem se natáhla a dřív než ho "kočka"chytila jsem ho nadzvedla.
"Co to je?!"překvapivě jsem se podívala na Hin,ale ona jen pokrčila rameny.No jasně...jak by to mohla vědět.
Další věc,která mě překvapila byl kluk o něco starší než my,s havranímy vlasy a nezvykle černýma očima.Tvora chytnul stejně jako já Kailu a podíval se na nás.V jeho pohledu jsem nezachytila nic jako u blonďáka.Žádnou radost spíš....to zlé.Když promluvil.Po zádech mi přejel mráz.
"Co tu děláte."zavrčel.
"Měli byjste být na pokoji.Děláte tu jen rozruch."Podíval se na tvora.
Je trochu drzý ne?Vždyť nás ještě ani neviděl!
"Jasně.A kdo jsi ty?"vyhrkla Hin a nechápavě se na mě podívala.
"To ti může být jedno ne?"odsekl jí a rozešel se směrem,odkud přišel.
"Namyšlenec."sykla modrovláska.Já celou dobu nic neříkala.Nějak mi došla slova a vyschlo v krku.Takový pocit jsem ještě nikdy neměla...když jseme na té chodbě stáli s ním.Bylo mi teplo,ale teť,když je prič....jako by se vzduch nejmíň o osm stupňů ochladil.

"Zlatíčko moje jsi v pořádku?"objímala mě mamka,když jsme se přes slídící pohledy a vyptávání dostali do jejich pokoje.
"Ale prosimtě,vždyť ji vidíš ne?Je živá a zdravá!"bručel mezitím taťka z rohu a koukal na nás přes husté řasy.
"Ano jsem mami."usmála jsem se nad tátovou poznámkou a šla ho taky obejmout.
"Já tu jsem taky"poklepala mě čísi ruka na rameno a já se otočila.
"Neji!"vykřikla jsem a hodila se mu okolo krku.Hinata se na mě zpoza jeho zad usmívala.Ano!Oni všichni jsou tu!Celá naše rodina!Nedokážu si to jina vysvětlit,ale je to jako zázrak!
Tehdy,když jsme stáli před domem a čekali jsme na konec.Jsem si přála jednu jedinou věc.Aby se lidstvo nějakým způsobem zachránilo a ono!Se to splnilo!I když trochu neočekávaným způsobem.Jsme na jiné planetě.....mezi divnými tvory.....a i když nás tu drží trochu jako v kleci jsme jim vděční.

Celý týden od toho záhadného objevení se nic moc nedělo.Možná tak,že se kvůli nám jejich hlavní rada pořádně požrala,ale prý se to nějak vyřešilo.
Čím déle tu jsme,tím víc si začínám uvědomovat jak moc se mi stýská po Zemi.Po loukách,které vždy příjemě voněly,po lesích ve kterých jste se nikdy necítili sami.....ale hlavně po domově.Po mém malém,růžovo-bílém pokojíčku,jehož stěny mě vždycky ochraňovaly před různýmy příšeramy,kterých jsem se bála v mém dětství.Když si na to vzpomenu....chce se mi brečet.Nechápu,jak jsem si to mohla uvědomit až teť....chci říct.Nikdy jsem nad věcmi nepřemýšlela tak....důkladně!Vždycky jsem byla slušně vychovaný člověk,vždycky jsem měla všechny ráda,ale až teť si uvědomuju,že jsem se o některé věci mohla starat lépe.Bohužel....na to už je pozdě.Můj domov je několik galaxií daleko a nejspíš spálený na prach.

Ták jo lidičky!Tenhle díl jsem ze sebe tahala hodně dlouho co?No....chtěla bych tuhle povídku stihnout do začátku prázdnin,tak sem teť budu přidávat méně jednorázovek.Určitě napište,kdyby vám to vadilo je to jen takový návrh.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katty Katty | 13. května 2013 v 20:40 | Reagovat

Super díl ! x)

2 Aki Aki | Web | 16. května 2013 v 9:01 | Reagovat

dobrý dielik už sa teším na pokračovanie.

3 Cherry Cherry | E-mail | Web | 18. května 2013 v 20:03 | Reagovat

Pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama