Stories:Vyhrát lásku a nebo medaili 2

16. října 2012 v 21:14 | natalin |  Vyhrát lásku a nebo medaili
Fajn a je tu druhý díl tak se snad bude líbit

Třída:8:00 (hodin)
Hned jak zazvonilo přišel do třídy náš učitel Kakashi(Páni snad poprvé včas .)a rozdal nám nějaké papíry na vyplnění pro rodiče,učebnice atd...
A pak nás konečně pustil domů.
"Hele co kdybysme dneska něco podnikly?" začal venku před školou vyzvídat Naruto."To by bylo super!" vykřikly všichni až na mě a Nejiho."Promin,ale mi dneska mame trening s novým trenérem nějakym Peinem.A pry nesnasi pozdni přichody a uz musime tak AHOOOOj"
Stadion:15:15
Hned jak jsme přišly a přezuly se z tenisek do bruslí nám Pein začal rozkazovat co mame delat"fajn tak začneme s nečím lehkým: nejdřív se rozjezděte 18 koleček s přešlapováním a pak 16 piruet a 9 zvedaček."No to není zas tak hrozný.
"jo a ty zvedačky s výskokem!" sakra to jsme přece ještě nedělaly.
"Hmmm pardon ,ale s Konan jsme je nooooo nedělaly."zasáhl hned Neji ,ale on ho zpražil zlým pohledem alá" zmlkni tak tet to delat budes"
Tak jsme tedy začaly,ale kdy ž došlo na zvedačky stalo se to. Zvedl me uplne v pohode ,ale jakmile me vyhodil a vyskočil špatně dopadl a zlomil si kotník.Rychle jsem k nemu přibehla a začala řvat na Peina ze je to debil a je to jeho vina (taky ze byla.)Odvezly jsme ho do nemocnice a tam nam rekly ze uz nikdy nebude moc jezdit."No to nemyslíte vážně a s kým mám podle vas jet na kvalifikaci!?"začala jsem ječet na celou nemocnici.
"Saky uklidni se pojedes tam to se neboj najít si partnera nebude zas tak težké"uklidnoval mě Neji,ale já jsem na něj s prominutím srala a dál řvala na doktora.No a nakonec to dopadlo tak že jakmile jsem mu řekla to hodne sprosté slovo me vyhodily.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama